Додаткові номера: +38 (067) 412-49-91, +38 (0412) 44-56-46

Інтернет-магазин МодернПол

Магазин Модернпол пропонує всі види покриттів для підлоги, такі як паркетна дошка, ламінат, лінолеум (комерційний, напівкомерційний, побутовий), вінілові покриття і пробкові покриття. Якщо ви підбираєте собі покриття для підлоги якого немає у нас на сайті modernpol.com.ua - не соромтеся звертатися до нас. У нас є все, і наш доброзичливий персонал завжди готовий проконсультувати. Modernpol.com.ua пропонує підлогові покриття за надзвичайно конкурентними цінами і ми розробимо для Вас індивідуальну пропозицію по всім вашим потребам в покриттях для підлоги з усіма необхідними аксесуарами за дуже розумними цінами.


У нашому інтернет-магазині покриттів для підлоги ви знайдете продукцію від відомих світових та українських брендів (Tarkett, Balterio, IVC, Krono, Barlinek і інших) за спеціальними ціновими пропозиціями і всілякі варіанти дизайну покриттів для підлоги. Натуральні матеріали для підлоги (паркетна дошка), які є екологічно чистим матеріалом, стають все більш популярними. Не варто також забувати про найпопулярніше на даний момент покриття для підлоги - ламінат. Недорогий і простий в укладанні, міцний і не викликає алергію, тому сьогодні більшість клієнтів вибирає саме його. Новітня тенденція: дизайнерські підлоги з вінілу або вінілових плиток для підлог користуються все більшою популярністю. Завдяки різноманітності продуктів в асортименті наших дизайнерських підлог ми даємо можливість кожному покупцеві знайти свою улюблену підлогу. Будь то замкова вінілова підлога або на клейовий основі.


Зателефонуйте нашим фахівцям для персональної консультації по всім вашим потребам в покриттях для підлоги, аксесуарах, підкладках, плінтусах, підкладках.